Tradiční thajské masáže

ONLINE REZERVACE

Masáže

 Tradiční thajské masáže

V naší nabídce si můžete vybrat tradiční thajskou masáž, která využívá působení síly na tlakové body, dokonale protáhne celé Vaše tělo a uvolní napětí svalů. Dále potom olejovou masáž - mírnější formu masáže vhodnou pro dokonalou relaxaci a celkovou regeneraci těla. Nebo olejovou aroma masáž s originálními přísadami thajských aroma olejů v několika vůních.

Pro ty co namáhají nohy nebo záda nabízíme masáž nohou, zad a šíje. Speciální bylinnou masáž s nahřívanými bylinnými sáčky proti bolesti a celulitidě. Tato masáž je vynikájící po operacích kolen nebo kotníků. Masáž pro těhotné maminky, která zbavuje nepříjemné bolesti v oblasti zad a páteře. Nebo dokonce královskou masáž, která je kombinací několika druhů masáží a technik masírování.

Délku masáží si také zvolíte sami. Provádíme 60 minutové masáže, masáže na 90 minut nebo dvouhodinové masáže pro náročné zákazníky. Délku masáže si můzete vyselektovat pomocí filtru. Samozřejmě není problém masáž jen vyzkoušet a zvolit masáž na 30 minut. Nabízíme také masáže pro dva, podívejte se na nabídku. 

Vyberte si ze široké nabídky masáží

Královská masáž 90 min

90min

CENA: 1 500 Kč

Původní CENA:
1 500 Kč

Detail
Tradiční thajská masáž 120 min

120min

CENA: 1 300 Kč

Původní CENA:
1 300 Kč

Detail
Tradiční thajská masáž 60 min

60min

CENA: 850 Kč

Původní CENA:
850 Kč

Detail
Tradiční thajská masáž 90 min

90min

CENA: 1 050 Kč

Původní CENA:
1 050 Kč

Detail